Rolety

Ponúkame Vám rôzne typy a varianty vo všetkých veľkostiach, pre použitie v novostavbe ako aj v rekonštrukcií objektov. Roletové lamely, roletový kastlík a doplnky tvoria vzhľadovo jeden harmonicky celok. Montáž je jednoduchá a časovo nenáročná. Kastlík a rolety garantujú vysokú stabilitu a odolnosť proti deformácii. Oceľové výstuže jednotlivých súčasti ponúkajú vysoké zabezpečenie proti vlámaniu.

Radi Vás zodpovieme otázky o rôznych možnostiach ovládania roliet, typov profilu, farbách a dekóre. Ponúkame možnosti, ktoré vyhovejú každej požiadavke na techniku, komfort a dizajn roliet.


Vonkajšie rolety

Pri výbere vhodnej tieniacej techniky by sme si mali určiť priority, ktoré od nej požadujeme. Rolety okrem výbornej tieniacej funkcie až dokonalého zatemnenia interiéru, zabezpečujú ochrannú funkciu proti hluku, znižujú náklady na kúrenie v zime či klimatizáciu v teplom letnom období. Takisto sú výbornou ochranou proti neželaným pohl'adom susedov. Najefektívnejšie využitie všetkých výhod exteriérových roliet dosiahneme vhodnou kombináciou doplnkov k nim.

Rolety ponúkajú účinnú ochranu pred slnkom, horúčavou, oslepujúcim svetlom, pred nevítanými pohľadmi a nepozvanými hosťami. Pri nízkych vonkajších teplotách udržuje teplo vo vnútri budovy a navyše sú mnohostranným dekoratívnym prvkom fasády.

Roletový program ponúka typy a varianty vo všetkých veľkostiach, pre použitie v novostavbe ako aj v rekonštrukcií objektov. Roletové lamely, roletový kastlík a doplnky tvoria vzhľadovo jeden harmonicky celok. Montáž je jednoduchá a časovo nenáročná. Kastlík a rolety garantujú vysokú stabilitu a odolnosť proti deformácii. Oceľové výstuže jednotlivých súčasti ponukaju vysoké zabezpečenie proti vlámaniu.
.
Radi Vás informujeme o rôznych možnostiach ovládania roliet, typov profilu, farbách a dekóre. Ponúkame možnosti, ktoré vyhovejú každej požiadavke na techniku, komfort a dizajn roliet.