Doplnky

Žalúzie

Isodesign sú žalúzie špeciálne určené do okien s izolačným dvojsklom alebo trojsklom. Dokážu nielen vytvoriť príjemný tieň, ale chránia Vás pred nežiadúcimi pohľadmi. Vyznačujú sa neviditeľným systémom upevnenia, ktorý zaručuje dokonalú harmóniu okna a žalúzie.

Isodesign sa vyrába v niekoľkých prevedeniach, prevedenie Isodesign, prevedenie Isodesign Exclusive, celotieniace prevedenie CISO, prevedenie medzi sklá Isodesign Bella, Isodesign Daylight, šikmé prevedenie, motorové ovládanie.

Široký výber farieb profilov a lamiel uspokojí aj najnáročnejšieho zákazníka. Sú nenáročné na obsluhu a údržbu. Naklápanie a spúšťanie lamiel sa prevádza pomocou elegantnej retiazky. Žalúzie sa udržiavajú tak, že po preklopení sa lamely poutierajú suchou prachovkou.

Parapety

Ponúkame vonkajšie hliníkové parapety ohýbané, ktoré sú vyrobené z chromatovaného hliníkového plechu hrúbky 1 mm, chráneného fóliou proti mechanickému poškodeniu. Na hliníkové parapety sa dodávajú polyetylénové plastové krytky.

Druhou možnosťou sú vonkajšie parapety vyrobené z extrudovaného hliníkového profilu hrúbky 1,8 - 2,3 mm, ktorý je povrchovo upravený eloxovaním a lakovaním v bielej a hnedej farbe. Parapety sa rezané na mieru podľa požiadavky zákazníka. K parapetným doskám dodávame plastové krytky, ktoré sa osádzajú na konce parapetov, a nerezové skrutky
s plastovými krytkami na montáž parapetov.

Vnútorné parapetné dosky ponúkame z vodovzdornej drevotriesky. Povrchová úprava drevotrieskových parapet je vrchná vrstva CPL laminát 0,7 mm, spodná vrstva protiťažná lakovaná (impregnovaná) fólia a zadná hrana je ukončená laminátom.

Farebné úpravy:

Vonkajšie parapetné dosky sa dodávajú štandartne v bielom a hnedom prevedení, no je možné ich striekať na všetky odtiene RAL. Vnútorné parapetné dosky sa dodávajú v týchto povrchových úpravách: biela, zlatý dub, mahagón, mramor a buk.

Garážové brány

Ponúkame garážové brány špičkovej kvality, kde sú štandardom kvalitne lakované, valcované hliníkové lamely. Zákazníci oceňujú ich kvalitu, estetický vzhľad, komfortné ovládanie ale i bezpečnosť.

  • všetky brány sú vybavené dvojitou stenou
  • brány sú zložené z 500 alebo 610 mm vysokých sekcií
  • sekcie majú zabudovanú ochranu proti zacviknutiu prstov - zvnútra aj zvonka
  • 40 mm hrubé jadro z tvrdej PUR-peny
  • tesnenie ako ochrana pred znečistením a vodou
Ovládanie brány je na diaľkové ovládanie s elektrickým pohonom alebo na ručné ovládanie.


Rolety

Na žiadnom dome by nemali chýbať rolety. Je veľa dôvodov prečo rolety inštalovať práve na Vaše okná. Rolety znižujú tepelné straty až o 40%, znižujú hlučnosť o 16dB, chránia Vás pred nezvanými návštevníkmi. Rolety sú najlepší strážcovia Vášho súkromia. Rolety delíme na dva základné typy. Predokenné a nadokenné. Rolety firmy je možné použiť aj na zakrytie zimných záhrad.